Patrzysz na wiadomości wyszukane dla frazy: LIST referencyjny dla firm

Temat: List referencyjny
List referencyjny

Jan Kowalski jest moim pomocnikiem do spraw programowania, zawsze

ciężko pracującym. Jest samodzielnym pracownikiem nigdy nie

narzekającym na warunki pracy. Nigdy nie zdarzyło sie, żeby Jan K.

odmówił, gdy ktoś potrzebuje jego pomocy. Poza tym zawsze

kończył prace w określonym terminie. Często ubiega sie o dodatkowe

zadania i poświęca sie im cały, omijając nawet swoje własne

przerwy śniadaniowe. Jan K. jest człowiekiem, który nie ma

w sobie nic z próżności. Doskonale umiejętności są potwierdzeniem jego

wiedzy o programowaniu. Głęboko wierze, ze mój pomocnik, Jan K. może być

zaklasyfikowany jako bardzo dobry pracownik, który nie powinien zostać

zastąpiony przez kogoś innego. Rekomenduje, żeby Jan K. został

awansowany. Jestem pewien, ze czas poświecony tej decyzji nie okaże sie

stracony, co na pewno zaowocuje dla dobra firmy w najbliższym czasie.

Załącznik:

Ten idiota stal nade mną cały czas jak pisałem tą rekomendacje. Uprzejmie proszę o ponowne przeczytanie tylko nieparzystych linijek.

Temat: Logo klientów w liście referencyjnej

Poproszenie o list referencyjny z wyjaśnieniem, że chcę umieścić na swojej stronie internetowej dla mnie jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody w momencie otrzymania takich referencji. Z reguły jest to na papierze firmowym, gdzie jest umieszczone logo firmy. Według mojej wiedzy nie powinno być żadnych konsekwencji prawnych jeśli umieścimy logo firmy z krótką informacją i linkiem do pisma. Otóż niestety to co piszesz ma dwa aspekty prawne
1. umieszczając list referencyjny na stronie w postaci skanu z orginalnego listu /pieczęcie, podpisy, logo etc/ nie naruszamy niczyich praw.
ale...
2. zamieszczając wyimek pisma referencyjnego z dodaniem logo /a więc nie skan całej referencji/ naruszamy prawo własności logo i dysponowania nim. Aby móc to uczynić wymagana jest bezwzględnie zgoda firmy właścicielki znaku. To od ich polityki brandingowej zależy gdzie i jak będzie pokazane ich logo. Wiele firm traktuje takie prezentacje dość restrykcyjnie, nie zgadza się w większości wypadków. Firma, jako właściciel znaku, ma prawo domagać się nawet odszkodowania, jeśli uzna iż zamieszczenie jej logo w serwisie X obiżyło jego rangę lub niekorzystnie wpływa na ogólny wizerunek firmy.
Jedynym wyjatkiem od tej reguły są witryny designerów prezentujące własne dokonania - autor znaku ma do tego pełne prawo.


Temat: PR...i ORTOGRAFIA.....
Był taki temat postu "Co może dać PR...?"

Pisaliśmy tam o ortografiiiiiiiiiiiii...i dla niedowiarków, kórzy myśla ,ze każda firma ma wysoki poziom ...podaję dwa przykłady.

strona www.zdrowie2.pl - prosze wejsć w "referencje" i przeczytać" TVN-24"
Nie wiem czy pani dyrektor jeszcze pracuje ,ale ...na miejscu firmy ZDROWIE2 ...wymazałbym ten list referencyjny ze swojej strony.
W końcu bez "zażutów" nikogo nie ma

drugi przykład:
Pisałem do tej firmy już dwa lata temu z informacją o poprawienie tekstu, ale najwidoczniej mają"gdzieś" czyjeś uwagi
www.teatrzykiluzji.go3.pl - prosze wejsć w "o nas" i przeczytać tekst.
..."mełego widza...."
..."Zaufału nam jużwielu - dołącz do Nich!"

A ja KRZYCZĘ...."Broń Boże ...nie dołaczaj siędo nich!"

Czy Twoja strona ma błedy?

Pisałem już do WIELKICH firm...i poprawiali swoje strony.

Pisze o tym , gdyż Wy ...jako informatycy tworzycie...projektujecie strony www.
Klient daje Wam zlecenie i działacie....

Dlatego ..w pierwszej kolejności pisze maila do właścicela firmy...i zwracam mu uwage ,ze ma błedy na swojej stronie.
Tłumaczy się wtedy przed nim firma , która robiła stronę www.

Jednakze , kiedy po roku...nie ma żadnych zmian...to sorry WINETOUuuuu

W podanych przykładach...błedy są ukryte w środku strony (na podstronach), ale safirmy, które już na samym...PRZODZIE...stronie startowej ...atakują Nas ..błedami ortograficznymi...

Mam podac te strony?

ortograficznie pozdrawiam
RobertTemat: Praktyki studenckie
Znalazłem takie oto ogłoszenie. Może kogoś zainteresuje:

Central European Science Journals jest wydawnictwem elektronicznych czasopism naukowych. W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy studentó na stanowiska praktykanta on-site (1 miejsce) lub on-line (20 miejsc).

Praktykanci będą odpowiedzialni za wsparcie bieżących projektów firmy poprzez wyszukiwanie potwrzebnych informacji w internecie. Praktykanci on-line będą pracować przez internet, w domach. Praktykant on-site - w biurze firmy w Warszawie.

Wymagamy:
-statusu studenta (wiek do 26 lat)
-inteligencji
-dobrej organizacji włąsnej pracy
-znajomości języka angielskiego
-umiejętności obsługi komputera
-swobody w korzystaniu z internetu

Oferujemy:
-możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
-pracę przy międzynarodowym projekcie
-list referencyjny

Praktyki trwają miesiąc (120 godzin). Praktyki on-line są bezpłatne. Praktyki on-site są bezpłatne przez pierwszy miesiąc, po tym okresie istnieje możliwość przedłużenia współpracy z firmą na umowę o dzieło (wynagrodzenie do ustalenia).

Aplikacje (cv i list motywacyjny w języku angielskim) z zaznaczonym stanowiskiem oraz klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłac na adres: rekrutacja@cesj.comTemat: AUDYT BANKOWY-PRZEDSIĘBIORCO SPRAWDŹ SWOJE KREDYTY
Reprezentujac firme audytorską powstałą na naszym rynku w ubiegłym roku, której główną działalnością jest kontrola zaciągniętych kredytów poprzez firmy w wysokości nie nizszej niż 50 000 zł pragne poinformować o możliwości sprawdzenia kredytów bankowych do 10 lat wstecz bardzo czesto z korzyścią dla kredytobiorcy. Opierajac się na wykonanych dotychczas badaniach okazało się że kilku z naszych klientów poprzez różnego rodzaju błędy bankowe ( związane z systemem bądź obsługa)przeanalizowane poprzez Kancelarię prawną współpracujacą z firmą audyt bankowy winno zapłacić kredyt wraz z odsetkami o 20 do 50% niższy. Obecnie firmy te oczekuja zwrotu nadpłaty ze strony instytucji bankowych. Dla naszych przyszłych klientów przedstawiony zostanie list referencyjny od podmiotów które dzięku naszej usłudze odzyskały nadpłacone kwoty. Zainteresowane osoby podpisaniem umowy "audtytu bankowego" uprzejmie prosze o kontakt na adres mail: kolat7@wp.pl. Z naszej strony zapewniamy szybki kontakt z Państwem i zachowanie całkowitej poufności.Temat: Logo klientów w liście referencyjnej


zamieszczając wyimek pisma referencyjnego z dodaniem logo /a więc nie skan całej referencji/ naruszamy prawo własności logo i dysponowania nim. Aby móc to uczynić wymagana jest bezwzględnie zgoda firmy właścicielki znaku.


Zgoda, ale co stoi na przeszkodzie przy ubieganiu się o taki list referencyjny dodatkowo poprosić o zgodę na umieszczenie loga?
Wtedy wszystko będzie jasne. Chciałem napisać jeszcze coś ale się wycofałem. Ten przycisk del naprawdę działa!!

Skoro istnieją przepisy na ten temat to należy to respektować. Niemniej sądzę, że 99% firm umieszczających informacje (w tym logo) nie ma zgody, lub ma zgodę ustną, czyli bez jakiegokolwiek znaczenia.
Temat: jak skutecznie rozreklamować firme budowlaną
Warto też zbierać te wszystkie referencje: jeżeli wykonasz coś dobrze dla jakiejś firmy (czy to będą płytki, czy wylanie placu betonem, czy położenie dachu- obojętnie) poproś o list referencyjny i wpinaj do segregatora. Potem jak pojedziesz na rozmowy z potencjalnym klientem albo przetarg: otwierasz segregator i pokazujesz jakie masz doświadczenie i jaki jesteś dobry. Ludzie na to idą, nie tyle że się "łapią" na taki chwyt, ale też zaufałbym komuś, kto maiałby poświadczenie, że nie robi danej usługi pierwszy raz i że wcześniejsi jego klienci są zadowoleni. Takie listy referencyjne możesz też zeskanować i wrzucić na WWWTemat: Wieści z WARS-u
Na stronie internetowej firmy H&R System znalazłem taki oto list referencyjny podpisany przez prezesa Terka. Mimo, że firma chwali się wieloma znakomitymi klientami, to jest to referencja jedyna i świeżutka. A, że firma mieści w Warszawie przy ulicy Goszczyńskiego 6 m.4, to już bez jakiegokolwiek znaczenia. Zarząd Wars w przygotowaniu do przetargu i realizując konsekwentnie zamiar zmiany swojego wizerunku słusznie te parę groszy zainwestował.

Misją H&R System jest pomoc hotelarzom i restauratorom poprzez propagowanie przyszłościowych,sprawdzonych w świecie działań, których głównym celem jest podnoszenie jakości świadczonych usług, umocnienie pozycji rynkowej, a w efekcie osiągnięcie pełnego zadowolenia Gościa.

Jan Kochanowski tak to napisał

NA LIPĘ
Gościu, siądź pod mym liściem, a odpoczni sobie!
Nie dójdzie cię tu słońce, przyrzekam ja tobie,
Choć się nawysszej wzbije, a proste promienie
Ściągną pod swoje drzewa rozstrzelane cienie.
Tu zawżdy chłodne wiatry z pola zawiewają,
Tu słowicy, tu szpacy wdzięcznie narzekają.
Z mego wonnego kwiatu pracowite pszczoły
Biorą miód, który potym szlachci pańskie stoły.
A ja swym cichym szeptem sprawić umiem snadnie,
Że człowiekowi łacno słodki sen przypadnie.
Jabłek wprawdzie nie rodzę, lecz mię pan tak kładzie
Jako szczep napłodniejszy w hesperyskim sadzie.Temat: Logo klientów w liście referencyjnej


Dzięki za dotychczasowe uwagi. Mam jednak wrażenie, że bardziej na razie teoretyzujemy niż opieramy się na przepisach. Dobre zwyczaje to jedna strona medalu, a wymogi prawne - druga.


Podejrzewam, że na tym forum nie posiądziesz interesującej Cię wiedzy. Poproszenie o list referencyjny z wyjaśnieniem, że chcę umieścić na swojej stronie internetowej dla mnie jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody w momencie otrzymania takich referencji. Z reguły jest to na papierze firmowym, gdzie jest umieszczone logo firmy. Według mojej wiedzy nie powinno być żadnych konsekwencji prawnych jeśli umieścimy logo firmy z krótką informacją i linkiem do pisma.
Temat: jakie dokumenty tlumaczyc do Irlandii
a jak dawno były te praktyki? trudno powiedzieć. nie znasz w tej firmie z którą się rozstałeś nieprzyjemnie kogoś (niekoniecznie samego bossa) kogo byłbyś w stanie podać jako kontakt? w przypadku tej pierwszej firmy, napisz może po angielsku list referencyjny i daj go do podpieczątkowania i podpisania tamtemu szefowi. chociaż nie wiem czy to przejdzie, bo w moim przypadku po prostu zadzwonili do kontaktów które im podałem. inna sprawa że to byli moi kumpleTemat: Logo klientów w liście referencyjnej

Zgoda, ale co stoi na przeszkodzie przy ubieganiu się o taki list referencyjny dodatkowo poprosić o zgodę na umieszczenie loga? oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, poza... drobnym faktem, jak postrzegana jest referencja, a jak cudze logo. Otóż referencja buduje NASZ wizerunek. Obce logo buduje ICH wizerunek, i nie wydaje mi się aby umieszczanie cudzego logo było w interesie autora strony. Chyba iz jest to firma którą reprezentujemy sprzedając ich towary, np jako hurtownia, wtedy nasz wizerunek jest podbudowany obcymi znakami firmowymi - im lepsze i im więcej, tym lepiej
Temat: Płatne zapisy - zasady KJ
Reklamodawca
zgłasza chęć wystawienia płatnych zapisów poprzez kontakt ze strony Kasa Jorasa, podając link referencyjny do zgłaszanej firmy.

Na forum zostaje otwarty nowy temat z tymże linkiem.

Po zakończeniu zapisów, proszę o przysłanie list zapisanych użytkowników i wówczas dopisana zostanie premia za zapis.

W ciągu 3 miesięcy od zakończenia zapisów można zgłosić brak aktywności poleconegolub jego rezygnację.

Aby otrzymać premię za zapis,
należy zapisać się do firmy wykorzystując link wystawiony na forum.

Po prawidłowym zapisie do firmy, należy zgłosić ten fakt w odpowiednim temacie na forum, podając swój login w firmie do której był zapis oraz swój login w Kasa Jorasa.

Po weryfikacjii zapisu zostanie dodana premia.Temat: Nieco OFF-TOPIC: Praca w INTERNET FM S.A.
RMF FM - największa komercyjna sieć radiowa i ComArch S.A. -
najszybciej rozwijająca się firma informatyczna w Polsce stworzyły:

                           INTERNET FM S.A.

Nowa firma będzie tworzyć zaawansowane serwisy internetowe dla
użytkowników indywidualnych oraz prowadzić działalność w zakresie
elektronicznego biznesu. Główną siedzibą firmy będzie Kraków. Do pracy
w nowej spółce poszukujemy pracowników na następujące stanowiska:

Kierownik serwisu tematycznego motoryzacja - nr ref. 001M
- doświadczenie zawodowe w danej branży
- szerokie kontakty biznesowe z otoczeniem
- znajomość sieci Internet
- umiejętności kierownicze
- dobre zdolności komunikacyjne
- wykształcenie wyższe

Producent serwisu tematycznego motoryzacja - nr ref. 002M
- doświadczenie w danej branży (zawodowe lub poważne hobby)
- umiejętności kierownicze
- umiejętność koordynacji pracy redaktorów, informatyków i grafików
- znajomość sieci Internet
- dyspozycyjność

Redaktor serwisu tematycznego motoryzacja - nr ref. 003M
- doświadczenie w danej branży (zawodowe lub poważne hobby)
- doświadczenie w przygotowaniu materiałów (tekst, multimedia) do
publikacji
- umiejętności dziennikarskie
- znajomość sieci Internet
- dobra organizacja czasu pracy i umiejętność pracy w zespole
- dyspozycyjność

Czekamy na Twoje CV oraz list motywacyjny (prosimy o podanie numeru
referencyjnego):
Oferty listowe:  Internet FM S.A., Kopiec Kościuszki, al. Waszyngtona
1, 30-204 Kraków

Temat: OFERTY PRACY 27.05.09
Stanowisko: GRAFIK
Pracodawca: Polskapresse Sp. z o.o.

Opis: Firma Polskapresse Sp. z o.o. zatrudni Grafika

Kwalifikacje:
- biegła znajomość Flasha i Html'a
- doświadczenie w przygotowaniu projektów
- umiejętność wywiązywania się z obowiązków pod presją czasu
- dyspozycyjność
- własna inicjatywa i umiejętność współpracy z zespołem

Oferujemy:
- nowe wyzwania zawodowe
- umowę o pracę
- niezbędne narzędzia pracy i szkolenia
- pakiet świadczeń socjalnych

Prosimy o przesłanie ofert (CV, list motywacyjny) z podaniem numeru referencyjnego (GRAFIK/POZ) w temacie maila
na adres: w.krawczyk@polskapresse.pl
termin składania ofert 07.06.2009.
nr referencyjny: GRAFIK/POZTemat: I jeszcze jedna firma - 400 sposobow zarabiania
PLAGIAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mógłbyś przynajmniej zmienić treść!

Apel do wszystkich! Nie rejestrujcie się z jego polecenia! Po prostu
odetnijcie kawałek linka.
Ten oto piecu poprostu skopiował list nad którym się męczył admin serwisy

Witam.
Going Platinum to obecnie wshodzaca gwiazda MLM!
Sysytem juz obecnie ma przygotowanych 400 sposobow pozyskiwania gotowki,
bardzo ciekawy system referencyjny i bardzo dobre recenzje!

Twoj dochod zas bedziesz mogl wypracowywac samodzielnie lub korzystac z
dochodu jaki przyniesie Ci siec.

Krotko - zapisac sie mozna na 2 sposoby:
1. Bezplatnie - wtedy trzeba wprowadzac inne osoby,
2. Platnie (25 $) i ... wlasciwie nic nie trzeba robic aby siec Ci urosla.

To jest baardzo niewiele z tego, co sie wiaze z ta firma. Duzo wiecej juz
niedlugo na http://www.piecu.prv.pl

A oto link:
http://www.goingplatinum.com/member/piecu

--

Pozdrowienia!

http://www.piecu.prv.pl
UIN: 41503083


Temat: Oferta pracy: Technik Aparatów Słuchowych
Aktualnie dla naszego Klienta firmy z wieloletnią tradycją i specjalizującej się w produkcji i dystrybucji aparatów słuchowych poszukujemy Kandydata do pracy na stanowisko:

Technik Aparatów Słuchowych
(Poznań)
Nr ref. 65/02/2007

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:

* Serwisowanie aparatów słuchowych
* Składanie nowych aparatów słuchowych wewnątrz-usznych

Od najlepszego Kandydata oczekujemy:

* Wykształcenia średniego elektronicznego
* Sumienności i dokładności
* Dużej samodzielności
* Dobrej organizacji pracy
* Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Nasz klient oferuje:

* Pracę w renomowanej firmie o uznanej marce
* Stabilne zatrudnienie na zasadach umowy o pracę
* Stałe wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego lub przesyłanie pisemnych ofert (CV ze zdjęciem, list motywacyjny) na adres: rekrutacja@ .com W temacie e-maila prosimy wpisać numer referencyjny oferty.
Prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych

© 2006 www.mornel.com & TUTAJURLhttp://www. www. .coURLKUNIECTemat: Ciekawa Oferta Pracy - Serwisant Utrzymania Ruchu
Serwisant – Utrzymanie Ruchu
Nr ref 1530/07
Miejsce pracy: Pruszków

Naszym klientem jest zagraniczna firma, producent szkła budowlanego.

Oczekiwania:

  wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, elektronika, mechanika),
  doświadczenie z firmy produkcyjnej w utrzymaniu ruchu automatycznej linii produkcyjnej,
  umiejętność rozwiązywania problemów mechanicznych,
  wiedza z działania sterowników PLC,
  bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  gotowość do pracy w systemie zmianowym.


Główne zadania:

  zapewnienie sprawnego funkcjonowania linii produkcyjnej na powierzonej zmianie,
  planowanie przeglądów okresowych,
  kontakt z dostawcami części zamiennych i usług serwisowych.


Klient oferuje:

  stabilne zatrudnienie,
  kontakt z nowoczesnymi urządzeniami,
  szkolenia.


Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny) na adres: basia@horyzont.pl wraz z podaniem numeru referencyjnego 1530/07.

Dziękuję za zainteresowanie ofertąTemat: Konsultant/specjalista ze znajomością Delphi
Konsultant/specjalista ze znajomością Delphi

Na stanowisko konsultanta/specjalisty poszukujemy informatyka z bardzo
dobrą praktyczną znajomością środowiska Delphhi i technologi związanych
z Windows. Znajmość innych prduktów Borlanda i nowoczesnych technologii
projektowania przy użyciu UML oraz zagadnień związanych z metodyką
prowadzenia projektów informatycznych mile widziana.

Podstawowy zakres obowiązków obejmuje:
- pomoc techniczną i konsultacje dla użytkowników produktów Borlanda
- prowadzanie szkoleń
- prezentacje dla klientów
- nadzór nad projektami informatycznymi

Niezbędna jest dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca
swobodny kontakt z osobami z działu technicznego firmy Borland.

Zaakceptowanym kandydatom oferujemy:
- zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o uznanej
i stabilnej pozycji na rynku
- bezpośredni dostęp do najnowszych technologii
- szkolenia zagraniczne
- przyjazną atmosferę pracy
- atrakcyjne wynagrodzenie współmierne do zaangażowania oraz
osiąganych wyników
Zainteresowane osoby prosimy o składanie zgłoszeń zawierających list

podając w tytule numer referencyjny (KS/UML/05)

Zbyszek Zarzycki
BSC Polska
www.borland.pl
tel. (22) 863 64 65
fax. (22) 863 64 66

Temat: Supermarket - czy tylko zakupy?
To już pewne - TESCO

Tesco Polska Sp. z o.o.
KASJER / SPRZEDAWCA / PRACOWNIK HALI
Jesteśmy największą firmą detaliczną na rynku brytyjskim, posiadającą oddziały w Irlandii, Europie Centralnej i Azji, jak również największą siecią handlową na polskim rynku z ponad 300 sklepami na terenie całego kraju. W związku z rozwojem sieci Tesco poszukujemy obecnie osoby do pracy w Supermarkecie w Sulejówku na stanowiska: KASJER / SPRZEDAWCA / PRACOWNIK HALI nr ref.: HM/KASA/0607

Wymagania: wykształcenie średnie lub zawodowe, łatwość nawiązywania kontaktów, dyspozycyjność, wysoka kultura osobista, zaangażowanie w pracę, zorientowanie na wysoki poziom obsługi klienta

Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Dodatkowym atutem będzie znajomość obsługi kas fiskalnych

Firma oferuje atrakcyjne warunki pracy oraz możliwość szkolenia i rozwoju zawodowego.

Oferty zawierające CV, list motywacyjny z zaznaczeniem numeru referencyjnego na kopercie prosimy kierować listownie na adresy:

Tesco Polska Sp. z o.o.
Centrum Rekrutacyjne - Cech Rzemiosł Różnych
ul. Reymonta 43
05-707 Sulejówek

Tylko kod pocztowy jakiś obcy - 05-707Temat: OFERTY PRACY 25.08.08
Stanowisko: MECHANIK
Pracodawca: DUNI POLAND SP. Z O.O.
Miejscowość: POZNAŃ, wielkopolskie, Poland

Firma Duni Poland Sp. z o.o. w Poznaniu wchodząca w skład szwedzkiego koncernu poszukuje Mechanika

Wymagania:
wykształcenie techniczne
minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe
Wybranym kandydatom oferujemy stabilną pracę na podstawie umowy o pracę. Kandydatom z Murowanej Gośliny, Skoków, Kostrzyna Wlkp., Swarzędza, Biedruska i Koziegłów zapewniamy transport do/z pracy.
Praca w systemie 3-zmianowym w dni robocze.

Oferty: CV, list motywacyjny i ksero zaświadczenia o uprawnieniach prosimy kierować na adres firmy - w ciągu 7 dni od daty ukazania się ogłoszenia. Prosimy o zamieszczenie numeru referencyjnego oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji przez Duni Poland Sp. z o.o.

Adres:
Duni Poland Sp. z o.o.
ul. Syrenia 4
61-017 Poznań
lub adres e-mail: rekrutacja@duni.com
Numer ogłoszenia: 26830333 Nr ref. rekrutacyjnej M/08/08Temat: oferta pracy dla pielęgniarki/pielęgniarza
Dla naszych zagranicznych Klientów, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pielęgniarka / Pielęgniarz
(Kod ref. PII-08)

Lokalizacja: Irlandia Północna, Wielka Brytania

Od kandydatów oczekujemy:
- wykształcenie wyższe pielęgniarskie
- przynajmniej 2-letnie doświadczenie na w/w stanowisku
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- gotowość do wyjazdu zagranicznego na dłuższy okres czasu

Zakres obowiązków:
- opieka nad przydzieloną grupą pacjentów
- wspieranie pracy personelu medycznego
- dbałość o zachowanie bezpieczeństwa i higieny w miejscu pracy

Firma oferuje:
- pracę w przyjaznym środowisku nastawionym na rozwój
- atrakcyjne warunki zatrudnienia
- atrakcyjny pakiet dodatków pozapłacowych

Prosimy o pilne przesyłanie aplikacji (CV, list motywacyjny)
z podaniem kodu referencyjnego na adres:

e-mail: http://www.linkconsulting.com.pl
tel. + 48 32 781 99 01, tel/fax + 48 32 250 50 03

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz.U. nr 133, poz. 883).Temat: Dam Pracę: Elektryk Utrzymania Ruchu
Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej zlokalizowanej na Śląsku szukamy kandydatów na stanowisko:

ELEKTRYK UTRZYMANIA RUCHU
(Kod ref. EUR – 08)
Region: Śląsk

Zakres Obowiązków:
• Kontrolowanie poprawności w funkcjonowania maszyn, urządzeń produkcyjnych
• Lokalizacja i usuwanie usterek urządzeń produkcyjnych i urządzeniach będących częścią instalacji elektrycznej
• Przeprowadzanie czynności konserwacyjnych maszyn i urządzeń zgodnie z obowiązującymi w zakładzie procedurami i dokumentacją techniczną.

Wymagania:
• Wykształcenie minimum średnie techniczne w zakresie – elektryk, elektronik lub automatyk
• Znajomość programów SIMATIC oraz AKPiA
• Doświadczenie w utrzymaniu ruchu zakładu lub w zakresie prac rozruchowych
• Znajomość języka niemieckiego w zakresie podstawowym
• Umiejętność pracy zespołowej
• Samodyscyplina
• Dyspozycyjność

Oferujemy:
• Rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku pracy
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia

Prosimy o przesyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem, list motywacyjnym)
z podaniem kodu referencyjnego na adres:

e-mail: elektryk4@linkconsulting.com.pl

LINK CONSULTING Doradztwo Personalne
ul. Sobieskiego 15/2, 40-082 Katowice
www.linkconsulting.com.pl
tel. + 48 32 781 99 01, tel/fax + 48 32 250 50 03

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz.U. nr 133, poz. 883).Temat: Oferta pracy - Inżynier Elektryk
Dla hiszpańskiej firmy, zajmującej się produkcją i sprzedażą transformatorów elektrycznych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Electric Engineer (expert in calculation and transformers)
(Ref: ELH-09)

Miejsce pracy: Hiszpania

Requirements:
• Technical education (electric engineer)
• Experience in the field of electrical distribution transformers
• At least 3 years of experience in designing and calculating transformers
• High level of Autocad 2D and Excel
• Very good English language
• French language as advantage

Duties:

• To calculate new types of processors to enter into the weekly production planning
• To design and calculate transformers to enter in compute-term planning
• To attend to queries during the execution of production process

Offer:
• Possibility of professional development in company which belongs to strong corporation
• Possible development of the position
• Permanent employment

Prosimy o pilne przesyłanie aplikacji (CV, list motywacyjny) z podaniem kodu referencyjnego na adres:

e-mail: elh@linkconsulting.com.pl

LINK CONSULTING Doradztwo Personalne
ul. Sobieskiego 15/2, 40-082 Katowice
www.linkconsulting.com.pl
tel. + 48 32 781 99 01, tel/fax + 48 32 250 50 03

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz.U. nr 133, poz. 883).

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.Temat: Sprzedawca Wałbrzych - Sklepy komfort S.A.
Sprzedawca

Miejsce pracy: Wałbrzych
Nr ref.: 022/Wałbrzych

Jesteś zaangażowany i komunikatywny?
Interesuje Cię praca sprzedawcy?
Chcesz pracować w niepełnym wymiarze godzin?

Komfort ma dla Ciebie propozycję.

Oferujemy:

Elastyczny czas pracy,
Stabilną pracę w nowocześnie zarządzanej firmie,
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
Możliwość rozwoju zawodowego i awansów wewnętrznych,
Możliwość rozwijania umiejętności w zakresie profesjonalnej obsługi klienta,
Przyjazną atmosferę pracy,
Atrakcyjne wynagrodzenie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji
(CV, list motywacyjny) pod adres: Sklepy Komfort S.A.,
Dział Personalny, ul. Srebrzyńska 14, 91-074 Łódź
lub rekrutacja@komfort.pl
z zaznaczeniem na kopercie lub w temacie e-maila numeru referencyjnego 022 oraz koniecznie nazwę miasta, w którym chcesz pracować.[/center][/center]Temat: Fryzjer - Stylista - stała praca w Poznaniu
Naszym Klientem jest nowoczesne studio fryzur z centrum Poznania. W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Fryzjer - Stylista
(Poznań)
Nr ref. 75/06/2007

Kogo poszukujemy?
Jeśli jesteś osobą, która:

* posiada wykształcenie kierunkowe w zawodzie fryzjer – stylista
* posiada doświadczenie na podobnym stanowisku
* łatwo nawiązuje kontakty
* potrafi pracować w grupie
* odznacza się profesjonalizmem, kreatywnością oraz wysoką kulturą osobistą

To ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Dlaczego warto rozpocząć pracę właśnie w tej firmie?
Nasz klient oferuje:

* pracę w młodym i dynamicznym zespole,
* możliwość ciągłego rozwoju,
* pracę na zasadach umowy o pracę oraz korzystne warunki finansowe.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie pisemnych ofert (CV ze zdjęciem, list motywacyjny) na adres: rekrutacja@milado.com W temacie e-maila prosimy wpisać numer referencyjny oferty.
Prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych).Temat: PRACA oferty pracy z terenu powiatu piaseczyńskiego i okolic
Pracowników kawiarni iCoffee zatrudni Ruch s.a. - nr ref. PK/Warszawa

Zadania:
Realizowanie zamówień klientów (przygotowywanie kaw, deserów i przekąsek dla Gości kawiarni)
Przestrzeganie standardów obsługi klienta
Aktywne doradzanie i pomoc klientom przy wyborze produktów
Odpowiednia ekspozycja i oznakowanie produktów
Dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy
Przyjmowanie dostaw produktów, przeprowadzanie inwentaryzacji oraz rozliczanie kasy

Wymagania:
Aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno - epidemiologicznych
Gotowość do pracy w systemie zmianowym i w weekendy
Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta w obszarze gastronomii (praca w kawiarni będzie dodatkowym atutem)
Optymizm, życzliwość, zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Ruch s.a. oferuje:
Stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
Atrakcyjne warunki zatrudnienia
Możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz rozwoju zawodowego
Szkolenia branżowe

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie aplikacji zawierających CV oraz list motywacyjny z zaznaczeniem nr referencyjnego w temacie maila na adres kariera @ ruch.com.pl
W tytule wiadomości koniecznie proszę wpisać: nr ref. PK/Warszawa

Ruch s.a. skontaktuje się tylko z wybranymi osobami

Proszę o dopisanie klauzuli: "Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926 z późn. zmianami) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"
Temat: Oferta pracy dla Kierownika Budowy
Nasz Klient, duże przedsiębiorstwo budowlane o ugruntowanej pozycji na rynku, zatrudni :

Kierowników Budów
(Kod ref: KBE - 0

Miejsce pracy: województwo śląskie (prowadzenie budów)

Zakres obowiązków:
• Prowadzenie i nadzór budowy zgodnie z harmonogramem i sztuką budowlaną
• Odpowiedzialność za terminową realizację prac
• Koordynacja pracy podległego zespołu pracowników

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe inżynierskie (budowlane, instalacje wod - kan)
• Uprawnienia budowlane: instalacyjne, hydrotechniczne, sieci zewnętrzne wodno-kanalizacyjne
• Doświadczenie w pracy jako kierownik budowy lub kierownik robót w specjalności instalacyjnej
• Znajomość przepisów FIDIC
• Prawo jazdy min. kat B
• Znajomość obsługi komputera (Mc Office, Excel, AutoCad)

Oferujemy:
• Odpowiedzialne stanowisko w dużej firmie
• Możliwość uczestniczenia w dużych projektach inwestycyjnych
• Atrakcyjne warunki wynagrodzenia i pracy

Prosimy o pilne przesyłanie aplikacji (CV + list motywacyjny) z podaniem kodu referencyjnego.

LINK CONSULTING Doradztwo Personalne
ul. Sobieskiego 15/2, 40-082 Katowice
tel. + 48 32 781 99 01, tel/fax + 48 32 250 50 03
Temat: Praca : Oferowana
Kierownik Salonu Ortopedycznego

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Wymagania:

wykształcenie kierunkowe: fizjoterapeuta, technik ortopeda lub rehabilitant (do współpracy zapraszamy również osoby w trakcie studiów),
minimum roczne doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta,
znajomość rynku artykułów ortopedycznych,
znajomość obsługi komputera,
komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów,
zaangażowanie i zorientowanie na sukces zawodowy,
doświadczenie w branży zaopatrzenia ortopedycznego będzie dodatkowym atutem,
prawo jazdy kat. B mile widziane.
Jeżeli ponadto charakteryzuje Państwa wysoka kultura osobista, bardzo dobra organizacja pracy
i ambicja w pracy zawodowej – nasza firma to odpowiednie miejsce dla Państwa.

Oferujemy:

doskonałą atmosferę pracy w młodym, przyjaznym zespole,
stabilne warunki zatrudnienia,
możliwość wysokich zarobków przy efektywnej pracy,
możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
możliwość szybkiego awansu,
pakiet narzędzi niezbędnych do efektywnej pracy.

Na Państwa aplikacje (zawierającej CV oraz list motywacyjny) oczekujemy
pod adresem e-mail: b_k42u3@klient.nazwa.pl

Prosimy o umieszczenie:
- w tytule korespondencji e-mailowej - numeru referencyjnego oraz
- w treści CV - klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)".Temat: MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU
Agencja Pracy OBIETTIVO LAVORO POLSKA Sp. z o.o.
dla swojego Klienta, producenta dużego sprzętu gospodarstwa domowego,
poszukuje osoby na stanowisko:

MECHANIKA UTRZYMANIA RUCHU

Miejsce pracy: Wrocław

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za bieżące naprawy i konserwacje sprzętu (od strony mechanicznej), działania prewencyjne oraz będzie uczestniczyć w działaniach w działaniach w ramach TMP

OCZEKUJEMY:
- wykształcenia min. średniego technicznego o profilu mechanicznym
- 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym
- bardzo dobra wiedza z zakresu pneumatyki i hydrauliki
- gotowości do pracy zmianowej
MILE WIDZIANE:
- umiejętność obsługi tokarek, frezarek, szlifierek
- uprawnienia spawalnicze (gazowe i elektryczne)
OFERUJEMY:
- pracę w znanej i renomowanej firmie
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość stałego rozwoju zawodowego

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny z zaznaczeniem numeru referencyjnego MUR/WR/07 prosimy kierować na adres:

Obiettivo Lavoro Polska Sp. z o.o.
ul. Piwna 17b, 50-353 Wrocław
tel.: (71) 321 05 15, fax: (71) 321 05 16
e-mail: j.snopek@ol-polska.plTemat: Praca Szczecin
SKLEPY KOMFORT SA

Do naszego biura w Szczecinie poszukujemy energicznych osób na stanowisko:

SPECJALISTA DS. ANALIZ
Nr ref.: 092

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowywanie raportów i zestawień oraz wsparcie użytkowników.

Oczekujemy:
• wykształcenia wyższego (preferowane ekonometria, statystyka, informatyka),
• praktycznej znajomości języka SQL,
• bardzo dobrej znajomości arkuszy kalkulacyjnych,
• umiejętności samodzielnego prognozowania oraz rozwiązywania problemów,
• umiejętności realizowania zadań pod presją czasu,
• dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:
• atrakcyjną, pełną wyzwań pracę w nowocześnie zarządzanej firmie,
• możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego,
• wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji
(CV, list motywacyjny) pod adresem:
Sklepy Komfort S.A., Dział Personalny,
ul. Piotrkowska 270 X p., 90-361 Łódź,
lub rekrutacja@komfort.pl

z zaznaczeniem na kopercie lub w temacie e-maila numeru referencyjnego.Temat: Office Manager (Nikozja, Cypr), nr ref. OMC
Europejskie Centrum Doradztwa i Dokumentacji Podatkowej jest Firmą zajmującą się świadczeniem kompleksowych usług doradczych oraz szkoleniowych w zakresie prawa podatkowego, gospodarczego oraz rachunkowości.

Aktualnie poszukujemy najlepszych kandydatów na stanowisko: Office Manager (Nikozja, Cypr), nr ref. OMC

Miejsce Pracy: Nikozja, Cypr

Wymagania:
Wykształcenie wyższe lub student;
Biegła znajomość języka greckiego w mowie i piśmie;
Wysoka motywacja do pracy;
Inwencja własna, zaradność;
Sumienność, skrupulatność i odpowiedzialność.

Dodatkowym atutem będzie:
Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
Znajomość zagadnień finansowych.

Zakres obowiązków i zadań:
Prowadzenie codziennych spraw administracyjno-biurowych;

Oferujemy:
Umowę o pracę;
Szkolenia wewnętrzne;
Możliwość kariery w dynamicznie rozwijającej się spółce;
Możliwość awansu (zatrudnienia w innych spółkach grupy kapitałowej)

Kontakt:
CV ze zdjęciem i list motywacyjny proszę przesłać na podany adres e-mail, w tytule proszę wpisać nazwę oraz numer referencyjny stanowiska - OMC:

e-mail: rekrutacja@ecddp.pl

Proszę o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)”.Temat: Pilnie potrzebna pomoc-list polecający od pracodawcy
MarMaja, wydaje mi się, że martulka może nie pracowac zawsze w tej samej firmie, a list może się przydac na przyszłość. jak już będzie na nowym stanowisku moze byc trudniej w zdobyciu listu referencyjnego. ja przez 2 miesace sie nie moge doprosic z ostatniej pracyTemat: zawiadomienie o wykluczeniu-jak napisac protest?Pomocy
Witam wszystkich uzytkownikow forum

Biore udzial w przetargu (1 raz) o dostarczenie programu komputerowego do jednej z firm
Zostały złozone 3 oferty
Dostałem zawiadomienie o nastepjacej tresci:
Informujemy iz na podstawie art 24 ust 1 pkt 10 Zamawiajacy byl zobowiazany wykluczyc Panstwa firme z postepowania o udzielenie zamowienia publicznego w trybie 'przetarg nieograniczony' na :
"....nazwa przetargu...."
z nastepujacego powodu
Art 24 ust 1 pkt 10 ustawy prawo zamowien publicznych - wykonawca, ktory nie spelnia warunkow udzialu w postepowaniu o ktorych mowa w art 22 ust 1 pkt 1-3
Zamawiajacy w pkt 6.2 specywikacji istotnych warunkow zamowienia wymagal od wykonawcy potwierdzenia zrealizowania w okresie ostatnich trzech lat minimum 3 dostaw oprogramowania zgodnego z przedmiotem zamowienia o warto?ci przekraczajacej XX zł brutto kazda
Wykonawca przedstawil 3 dostawy , z ktorych zadna nie przekracza XX PLN

...no i pozniej ze oferta zostala odrzucona i ze mam szanse na protest

Skladajac dokumenty potwierdzajace 3 dostawy dostarczylem zamawiajacemu:
1.list referencyjny spolki A o nalezytym wykonaniu zamowienia
2.List spolki B o nalezytym wykonaiu zamowienia przekraczajacego kwote XX brutto zł
3. tak jak 2 tylko dla firmy C
Liste z tymi trzema firmami (A,B,C) i przy kazdej z nich doklade kwoty zamowenia przkraczajacymi KAZDA o conajmniej 20% kwote brutto XX i daty kiedy zostalo to wykonane - 2003 rok to najwczesniejszy z listy - wiec 3 lata nie przekroczone no i KWOTY tez nie (dla mnie to jakas sciema ze moze sie nie odwolam)

Dodatkowe informacje jakie moga pomoc panstwu w pomocy mi :)
to juz drugi taki przetarg - poprzedni byl odwolany z tego powodu ze kazdy z oferentow utajnil czesc dokumentow, wtedy tez bylo potrzebne tylko 1 potwierdzenie na XX zl brutto i bylo ono takie samo jak jedno z tych trzech teraz - czemu wtedy nie odrzucili z tego powodu?
teraz odrzuconych jest 2 z 3 oferentow wiec pozostaje tylko 1 (ten najdrozszy) - czy powienienm dostac szczegolowe informacje na temat odrzucenia oferty tej drugiej firmy ? mam tylko info ze zostal wykluczony ale nie wiem dokladnie czemu (tak jak wiem czemu ja zostalem)

Dodatkowe pytanie - jakie mam prawo do wgladu w oferty konkurencji? czy moge przejrzec wszystko co oni zlozyli ??

Bardzo prosze o pomoc bo mam tylko 7 dni a nie wiem nawet jak wypelnic prawidlowo protest.
Dziekuje wszystkim ktorzy zainteresuja sie moja sprawaTemat: Specjalista w Zespole Kontroli Wewnętrznej - Warszawa
Colgate-Palmolive jest jednym z wiodących producentów w kategorii zdrowia jamy ustnej, pielęgnacji ciała oraz środków czystości o ponad 200-letniej tradycji. Szerokiej gamie naszych produktów zaufały miliony klientów na całym świecie powierzając nam troskę o swoich najbliższych. Troska i dążenie do doskonałości pomaga nam również w tworzeniu najlepszego miejsca pracy dla ponad 38 tysięcy pracowników.

W związku z kolejną migracją procesów księgowych do centrum finansowo-księgowego Colgate-Palmolive w Warszawie poszukujemy:

Specjalista w Zespole Kontroli Wewnętrznej
Nr ref JM/SIC

Oto zadania, jakie czekają na osoby zatrudnione:

* Uczestnictwo w działaniach zespołu odpowiedzialnego za procedury kontroli wewnętrznej w ramach finansów europejskich spółek Colgate - Palmolive

* Zapewnienie zgodności z wewnętrznymi i zewnętrznymi regulacjami i wymaganiami, np. Colgate Financial Policy, SOX rules

* Wdrażanie założeń polityki kontroli wewnętrznej w zakresie akceptacji i limitów, realizacji przeglądów zgodnie ze standardami ustawy Sarbanes-Oxley, a także raportowanie i eliminowanie możliwych odstępstw.

Od kandydatów oczekujemy:

* wykształcenia wyższego
* doświadczenia w dziale audytu wewnętrznego (w tym wiedza z zakresu SOX 404)
* bardzo dobrej znajomości angielskiego
* umiejętności obsługi MS Office
* komunikatywności oraz nastawienia na rezultat.

Atutami będą:

* dobra znajomość SAP,
* doświadczenie w centrum finansowo - księgowym lub w obszarze audytu finansowego / procesów

Wszystkim, którzy do nas dołączą, proponujemy:

* szansę na rozwój i przyszły awans
* wysokie standardy zarządzania, motywowania i wynagradzania pracowników
* możliwość realizacji ambicji zawodowych w dynamicznie rozwijającej się organizacji.

Prześlij swoje CV i list motywacyjny w języku angielskim z zaznaczeniem w tytule maila numeru referencyjnego do firmy obsługującej rekrutację:
msm23sic@hrk.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy HRK S.A. z siedzibą w Warszawie przy pl. Bankowym 2 w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania."Temat: Programy finansowo - ksiegowe


| Poszukuje oprogramowania finansowo - ksiegowego do prowadzenia malej firmy
| (najlepiej w polskiej wersji jezykowej) dla Linuxa. A moze ktos z was zrobil
| wlasny arkusz w StarOffice typu: faktury, rachunki, gospodarka magazynowa,
| przelewy bankowe?
To m,a byc "oprogramowanie ". Arkusz w SlowOffice?
Jakby co pisze programy, a poza tym widzialem reklamy jakiejs firmy n/t
systemow ksiegowych do linuxa


Temat ten mnie tez interesowal dluzszy czas, z racji uzywania w firmie serwerow
pod Linuxem .
Suma doznan raczej nastraja do placzu. Omine nazwy firm, aby nie narazic sie
na wybicie w rewanzu windowsow :-)
Pakiet dojrzaly merytorycznie, niezle zaprogramowany kosztuje takie pieniadze,
ze mozna za nie kupic kilka dobrych (sprawdzonych) pakietow pod Dos, czy Win.
Zupelny brak wersji demo (w tych cholernie drogich) - wiec jak sie zdecydowac na
zakup ? W jednym przypadku wersja demo byla gdzies opublikowana, ale po
przeczytaniu cennika nalezalo polknac cos na uspokojenie.
Listy referencyjne, to z reguly elektrownie, cieplownie, i ogolnie pojety budzet.

Tak wiec jakby tych list nie bylo. Programy sa najczesciej podzielone na moduly,
ale
nie dla wygody klientow a po to aby latwiej zbic kase wpedzajac klienta w zakup
pierwszego.
Reasumujac po rozpatrzeniu kilku ofert (6 czy 7) pozostalismy przy starym
oprogramowaniu. Mozliwe iz sa firmy serwujace oprogramowanie w przyzwoitych
cenach (do obslugi sredniej wielkosci i niewielkich firm), ale nie przebily sie z
informacja.
Mozliwe, ze czas na to aby rozpoczac dyskusje w tym temacie.
Fajnie byloby, aby Linux stal sie systemem nie tylko "internetowym", a w pelni
uzytecznym bo zasluguje na to.

Bogdan H.

Temat: Dźwięk bez obrazu X360 Dead and gone?

Jezu co ten MS teraz odwala to przechodzi moje pojecie. Ja serwis konsoli w 5 minut telefonicznie załatwiłem, a teraz takie akcje są. Aż się boję kolejnej awarii

Co dokładnie masz na myśli? Przecież przez stronę to szybko się robi...

-------------

Hm...Co mam teraz robić? Bo przysłali mi maila z 3 wariantami...


Oferujemy trzy warianty transportu konsoli do naszego Serwisu:

List przewozowy wyslany droga elektroniczna na adres email

ˇ Otrzymuja Panstwo email z zalacznikiem w postaci listu przewozowego, który nalezy wydrukowac. Nastepnie prosimy o zastosowanie sie do zalaczonych instrukcji.

ˇ W przypadku nie otrzymania wiadomosci email z zalaczonym listem przewozowym w przeciagu 24 godzin, prosimy o sprawdzenie filtru Spam konta mailowego lub folderu Wiadomosci-Smieci. Jezeli mimo tego nie odnajda Panstwo wiadomosci email, prosimy o ponowny kontakt z naszym Serwisem, w celu sprawdzenia poprawnosci zapisu Panstwa adresu email w naszym systemie i ponowne przeslanie go droga elektroniczna

ˇ Konsole nalezy nastepnie odpowiednio zapakowac i zabezpieczyc na czas transportu do Serwisu. Po zakonczonej naprawie badz wymianie konsoli, jak równiez w przypadku wysylki jakichkolwiek akcesoriów, zostana one zapakowane w nasze firmowe opakowanie

ˇ Na zewnetrznej stronie przesylki prosimy umiescic adres zwrotny oraz numer Klienta

List przewozowy dostarczony przez Kuriera

ˇ W przeciagu 1-3 dni od momentu zlozenia zamówienia otrzymaja Panstwo list przewozowy dostarczony przez Kuriera

ˇ Do tego czasu bardzo prosimy o zapakowanie przesylki i przygotowanie jej do odbioru

ˇ Kurier firmy przewozowej UPS zglosi sie do Panstwa po odbiór przesylki z wydrukowanym listem przewozowym, który naklei na Panstwa paczke, a nastepnie zabierze przesylke

ˇ Konsole nalezy odpowiednio zapakowac i zabezpieczyc przed uszkodzeniami na czas transportu. Po zakonczonej naprawie badz wymianie konsoli, jak równiez w przypadku wysylki jakichkolwiek akcesoriów, zostana one zapakowane w nasze firmowe opakowanie

ˇ Na zewnetrznej stronie przesylki prosimy umiescic adres zwrotny oraz numer Klienta

List przewozowy dostarczony wraz z bezplatnym opakowaniem

ˇ Otrzymuja Panstwo bezplatne opakowanie wraz z listem przewozowym i wszelkimi niezbednymi instrukcjami dotyczacymi wysylki konsoli

Nazwa firmy przewozowej:

Numer referencyjny przesylki:

ˇ Za pomoca numeru referencyjnego listu przewozowego moga Panstwo monitorowac swoja przesylke na podanej ponizej stronie (Aktywacja numeru przewozowego moze potrwac do 24 godzin).


Czyli mam czekać na kuriera, emaile, czy jak...?Temat: Key Account Manager Warszawa
Siteco to jeden z czołowych światowych dostawców systemów oświetleniowych, lider innowacyjności i jakości w swojej branży. Założona w 1949, jako Siemens-Electrogeräte GmbH firma zatrudnia obecnie 1 250 osób w ponad 20 biurach na całym świecie, prowadząc produkcję w Niemczech, Turcji, Chinach i Malezji, traktując jakość jako najwyższy priorytet.
O możliwościach i znaczeniu Siteco jako dostawcy rozwiązań oświetleniowych świadczą realizacje ( www.sieco.com.pl/pl/referencje.html ).
Siteco jest partnerem architektów, projektantów oświetlenia i firm wykonawczych w kreowaniu najwyższego komfortu i estetyki oświetlenia.
W związku z rozwojem sieci sprzedaży polski oddział Siteco poszukuje obecnie kandydata na stanowisko

Key Account Manager
(biuro w Warszawie)

Jeżeli rola eksperta w dziedzinie techniki oświetleniowej przy prestiżowych inwestycjach jest dla Ciebie ciekawym wyzwaniem, złóż swoją aplikację.

W swojej nowej roli, po niezbędnym przygotowaniu produktowo/technicznym, będziesz odpowiedzialny za:

• Zarządzanie sprzedażą w wyznaczonym regionie lub grupie klientów, zależnie od Twojego doświadczenia,
• Pozyskiwanie i nadzór nad projektami w zakresie oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego,
• Promowanie systemów oświetleniowych wśród architektów i projektantów oświetlenia,
• Doradztwo techniczne, przeprowadzanie prezentacji i szkoleń u klientów,
• Zdobywanie nowych klientów,
• Ocenę potencjału rynkowego, kierunku zmian i działań konkurencji.

Twój profil powinien zawierać:

• Minimum 3-letnie, poświadczone sukcesami, doświadczenie w sprzedaży systemów oświetleniowych lub w sprzedaży produktów technicznych dla budownictwa, w podobnym kanale dystrybucji (architekci, biura projektowe, firmy wykonawcze, elektro-instalatorzy, inwestorzy),
• Umiejętność komunikowania się z ludźmi na wszystkich szczeblach organizacyjnych, znakomite zdolności interpersonalne i negocjacyjne, niezależność działania,
• Umiejętność obsługi komputera (Word, Excel),
• Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane z zakresu oświetlenia, elektryki lub architektury) będzie atutem
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie atutem.

Aby podjąć wyzwanie w firmie naszego klienta, prześlij swoją aplikację (CV, list motywacyjny) do Mercuri Urval, Al. Jana Pawła II 12, 00-124 Warszawa, fax: +48 22 850 99 21, e-mail: apply.pl@mercuriurval.com zaznaczając nr referencyjny 0807/01.Temat: Projektant Oświetlenia - SITECO Lighting
Siteco Group to jeden z czołowych światowych dostawców systemów oświetleniowych, lider innowacyjności i jakości w swojej branży. Założona 50 lat temu firma zatrudnia obecnie ponad 1 500 osób zlokalizowanych w ponad 20 biurach na całym świecie, prowadząc produkcję w najróżniejszych jego częściach: w Niemczech, Turcji, Chinach i Malezji, traktując jakość jako najwyższy priorytet. O możliwościach i znaczeniu Siteco jako dostawcy rozwiązań oświetleniowych świadczą realizacje (www.siteco.com.pl/pl/referencje.html).

Siteco jest partnerem architektów, projektantów oświetlenia i firm wykonawczych w kreowaniu najwyższego komfortu i estetyki oświetlenia.
W związku z rozwojem firmy polski oddział Siteco poszukuje obecnie kandydata na stanowisko Projektanta Oświetlenia.

Projektant Oświetlenia

W swojej roli będziesz odpowiedzialny za:

• komputerowe projektowanie oświetlenia, obliczenia fotometryczne,
• wykonywanie zestawień materiałowych, kosztorysów, specyfikacji technicznych,
• przygotowywanie ofert handlowych pod projekty,
• wsparcie techniczne sprzedaży ,
• kontakt z pionem technicznym centrali w Niemczech (język angielski).

Twój profil powinien zawierać:

• minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• znajomość rynku oświetleniowego,
• wykształcenie wyższe, kierunkowe,
• dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
• znajomość programów: Relux, AutoCAD, MSOffice; mile widziana znajomość programu Dialux.

Aby podjąć wyzwanie w firmie naszego klienta, prześlij swoją aplikację (CV, list motywacyjny) do Mercuri Urval, Al. Jana Pawła II 12, 00-124 Warszawa, fax: +48 22 850 99 21, e-mail: apply.pl@mercuriurval.com zaznaczając nr referencyjny 0805/01/LT.Temat: Specjalista ds. Sprzedaży - Wrocław
Naszym klientem jest firma zajmująca się dostawą, montażem i modernizacją dźwigów (m.in. windy osobowe, towarowe, platformy itp.). Aktualnie nasz klient poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży
(Wrocław)
Nr ref. 239/07/2009

Kogo poszukujemy?
Jeśli:
- Masz doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu i obsłudze klienta biznesowego
- Masz doświadczenie w prowadzeniu negocjacji i rozmów biznesowych
- Znasz język angielski na poziomie swobodnej komunikacji w mowie i piśmie
- Jesteś osobą samodzielną i dobrze zorganizowaną
- Masz prawo jazdy kat. B
- Masz samochód osobowy na wyjazdy służbowe (średnio 3-5 wyjazdów tygodniowo)
To oznacza, że ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Czym będziesz się zajmował na nowym stanowisku?
- Aktywnym pozyskiwaniem klientów biznesowych
- Budowaniem długotrwałych relacji z klientami
- Prowadzeniem spotkań biznesowych
- Przygotowywaniem ofert i wycen dla klientów
- Przygotowaniem ofert przetargowych
- Negocjowaniem warunków umów z klientami
- Realizacją rocznych planów sprzedaży
- Dokonywaniem zamówień u dostawców zagranicznych
- Nadzorem nad instalacją zamówionego towaru
- Cotygodniowym raportowaniem pracy do centrali firmy

Dlaczego warto rozpocząć pracę właśnie w tej firmie?
Nasz klient oferuje:
- Stałe zatrudnienie na pełen etat na umowę o pracę
- Stałe, atrakcyjne wynagrodzenie
- Roczną premię uzależnioną od realizacji planów sprzedaży
- Stacjonarne miejsce pracy w biurze firmy
- Telefon komórkowy
- Laptop z dostępem do Internetu
- Zwrot kosztów użytkowania samochodu prywatnego w celach służbowych w formie tzw. kilometrówki

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie pisemnych ofert (CV, list motywacyjny) na adres: rekrutacja@milado.com. W temacie e-maila prosimy wpisać numer referencyjny oferty (239/07/2009).Temat: Zastanawiasz się jak będzie wyglądać twoja przyszłość?
Berlin-Chemie/Menarini Polska - firma farmaceutyczna wchodząca w skład międzynarodowego koncernu Menarini Group, realizując strategię szybkiego wzrostu na rynku polskim poszukuje dynamicznych
i ambitnych kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Medyczny

na terenie: Warszawa
nr ref. WAWA/01/2008

Osoba zatrudniona na tym stanowisku weźmie czynny udział w realizacji strategii szybkiego wzrostu i budowaniu sukcesu firmy Berlin-Chemie/Menarini na rynku polskim poprzez:
· nawiązywanie i utrwalanie kontaktów ze środowiskiem medycznym na wybranym terenie
· realizację strategii promocji leków Berlin-Chemie/Menarini Group
· edukację środowiska medycznego.

Od kandydatów oczekujemy:
· wykształcenia wyższego
· wysokich standardów etycznych
· prawa jazdy
· nastawienia na sukces
· doświadczenie w sprzedaży mile widziane.

Oferujemy:
· dużą samodzielność w działaniach
· stabilną pracę w elitarnej firmie
· atrakcyjne wynagrodzenie z motywacyjnym systemem premiowym
· możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rosnącej firmie posiadającej innowacyjne leki oryginalne, brandowe, leki generyczne oraz preparaty OTC
· pakiet socjalny
· samochód służbowy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów (CV wraz z aktualnym zdjęciem, list motywacyjny), z zaznaczeniem odpowiedniego numeru referencyjnego na kopercie lub w tytule wiadomości e-mail, na adres:

Berlin-Chemie/Menarini Polska Sp. z o.o.
ul. Cybernetyki 7, 02-677 Warszawa
e-mail: praca@berlin-chemie.pl
www.berlin-chemie.plTemat: Samodzielna Księgowa
ARPI jest częścią ARPI Group. Specjalizujemy się w usługach księgowo-finansowych oraz kadrowych (rekrutacja i doradztwo personalne, zarządzanie personelem tymczasowym). W tej chwili dla naszego Klienta, firmy świadczącej usługi doradcze z zakresu finansów i księgowości, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

• Samodzielna/y Księgowa/y

Opis stanowiska:

• prowadzenie ksiąg rachunkowych Klientów
• sporządzanie sprawozdań dla NBP, GUS
• sporządzanie deklaracji podatkowych
• udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych
• kontrola i weryfikacja dokumentów księgowych
• dekretacja i ewidencja faktur, wyciągów bankowych, rozliczeń zaliczek, list płac i innych
• prowadzenie ewidencji środków trwałych
• rozliczanie i kontrola sald

Wymagania

• wykształcenie wyższe ekonomiczne lub w zakresie finansów i rachunkowości
• co najmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• znajomość ustawy o rachunkowości, przepisów podatkowych (VAT, CIT, PIT) oraz zagadnień ZUS
• dobra znajomość języka angielskiego
• mile widziany certyfikat księgowy Ministerstwa Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych
• rzetelność, dokładność, terminowość
• bardzo dobra organizacja pracy

Firma oferuje

• stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• bardzo dobrą atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV i Listu Motywacyjnego z zaznaczeniem numeru referencyjnego na adres: hs@arpi.no. W aplikacji prosimy umieścić klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji w firmie ARPI & Partners Sp. z o.o.(zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883). Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.Temat: PRODUCT MANAGER (OŚWIETLENIE)
Dla naszego Klienta – uznanej firmy dystrybucyjnej z branży IT
poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRODUCT MANAGER
(OŚWIETLENIE)

Miejsce pracy: bliskie okolice Warszawy
HS/LP/114

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za opiekę i rozwój grupy produktów branży oświetleniowej (w tym zapewnianie realizacji planu obrotu
i marży dla powierzonej linii produktowej różnych marek).

Jeśli:
- Znasz branżę oświetleniową;
- Posiadasz min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku marketingowym lub handlowym;
- Masz wykształcenie wyższe;
- Dobrze posługujesz się językiem angielskim;
- Działasz z zaangażowaniem, charakteryzuje Cię kreatywność oraz wysoka kultura osobista.

I chcesz:
- Planować i odpowiadać za realizację polityki asortymentowej, cenowej oraz promocyjnej dla podległej grupy produktowej;
- Współpracować z dostawcami firmy oraz negocjować warunki zakupów;
- Analizować dane rynkowe i monitorować działania konkurencji;
- Współpracować z innymi działami firmy w zakresie tworzenia strategii sprzedaży i promocji dla powierzonej linii produktów.

[b]Zgłoś się do nas! Nasz Klient oferuje:[/b]

- Atrakcyjne wynagrodzenie;
- Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu na wyższe stanowisko menedżerskie;
- Ciekawą oraz pełną wyzwań pracę w firmie o dużych możliwościach dalszego rozwoju;

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów (cv i list motywacyjny) na adres: biuro@humansolutions.pl
Human Solutions, 02-119 Warszawa, ul. Pruszkowska 17, tel. (22) 353 5030, fax (22) 845 0407

Do przesyłanej oferty prosimy dopisać nr referencyjny HS/LP/114 oraz dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)". Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.Temat: Nieco OFF-TOPIC: Praca w INTERNET FM S.A.
Proponuje aby all odeslali to do adresata z dopiskiem :nie ta grupa. Chca
swiadczyc uslugi internetowe a podstawy sie klaniaja.


RMF FM - największa komercyjna sieć radiowa i ComArch S.A. -
najszybciej rozwijająca się firma informatyczna w Polsce stworzyły:

                           INTERNET FM S.A.

Nowa firma będzie tworzyć zaawansowane serwisy internetowe dla
użytkowników indywidualnych oraz prowadzić działalność w zakresie
elektronicznego biznesu. Główną siedzibą firmy będzie Kraków. Do pracy
w nowej spółce poszukujemy pracowników na następujące stanowiska:

Kierownik serwisu tematycznego motoryzacja - nr ref. 001M
- doświadczenie zawodowe w danej branży
- szerokie kontakty biznesowe z otoczeniem
- znajomość sieci Internet
- umiejętności kierownicze
- dobre zdolności komunikacyjne
- wykształcenie wyższe

Producent serwisu tematycznego motoryzacja - nr ref. 002M
- doświadczenie w danej branży (zawodowe lub poważne hobby)
- umiejętności kierownicze
- umiejętność koordynacji pracy redaktorów, informatyków i grafików
- znajomość sieci Internet
- dyspozycyjność

Redaktor serwisu tematycznego motoryzacja - nr ref. 003M
- doświadczenie w danej branży (zawodowe lub poważne hobby)
- doświadczenie w przygotowaniu materiałów (tekst, multimedia) do
publikacji
- umiejętności dziennikarskie
- znajomość sieci Internet
- dobra organizacja czasu pracy i umiejętność pracy w zespole
- dyspozycyjność

Czekamy na Twoje CV oraz list motywacyjny (prosimy o podanie numeru
referencyjnego):
Oferty listowe:  Internet FM S.A., Kopiec Kościuszki, al. Waszyngtona
1, 30-204 Kraków


Temat: oferty pracy
Dla naszego klienta wiodącej firmy w branży prywatnej ochrony
zdrowia w Wielkiej Brytanii, poszukujemy osoby na stanowisko:
Opiekun/Opiekunka
Miejsce Pracy: Leeds, Wielka Brytania
Wymagania:
chęć do pracy i niesienia pomocy innym
nienaganna kultura osobista
podstawy znajomości języka angielskiego,
udokumentowane co najmniej 6 miesięczne doświadczenie w zakresie
opieki bądź opieki zdrowotnej /mile widziane pielęgniarki,
opiekunki/opiekuni osób starszych z doświadczeniem/
nowy dowód osobisty,
niekaralność,

Zadania:

Pomoc pensjonariuszom w codziennych czynnościach,
Zapewnienie im jak najlepszej opieki i dbałość o ich dobre
samopoczucie,

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w jednej z najbardziej dynamicznie
rozwijających się organizacji w Wielkiej Brytanii /wg. Sunday Times
65 miejsce na liście najdynamiczniej rozwijających się firm
Brytyjskich/
Podpisanie umowy o pracę przed wylotem do Wielkiej Brytanii,
Stały kontakt i opiekę polskojęzycznego biura w Leeds,
Pełen pakiet wsparcia dla pracownika – konto w banku, odbiór z
lotniska i zakwaterowanie, rejestracji w Home Office, ubezpieczenie,
Możliwość dłuższej współpracy, możliwość rozwoju i awansu w
strukturach firmy,
Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin, atrakcyjne wynagrodzenie,

Kandydatów zainteresowanych powyższą ofertą pracy prosimy o
przesłanie aplikacji, zawierających CV oraz list motywacyjny na
adres:

rekrutacja@hands2work.pl

W temacie emaila prosimy o podanie numeru referencyjnego OO/FOR/08
Uprzejmie informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi
kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy
dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z
ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr
133 poz. 883)".Temat: [zatrudnię] Programista PHP , Katowice, pełny etat
Work Express Sp. z o.o.
40-265 Katowice
Murckowska 14
NIP: 634-25-38-237
REGON: 278305758

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego poszukuje doświadczonych, kreatywnych i pomysłowych osób do wsparcia prac własnego Działu IT.

Programista PHP
(nr referencyjny: 49/8/KTHR)
miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków na tym stanowisku:

- projektowanie i tworzenie struktury bazy danych oraz innowacyjnego systemu wspomagającego proces rekrutacji i poszukiwania pracy
- synchronizacja systemu z portalami internetowymi
- programowanie aplikacji PHP
- współudział przy tworzeniu szczegółowego projektu informacyjnego
- czynne uczestniczenie w "burzy mózgów", proponowanie nowych rozwiązań oraz funkcjonalności
- współpraca z odpowiednimi działami firmy podczas realizacji projektów

Wymagania:

- umiejętność programowania w PHP z uwzględnieniem OOP
- praktyczna znajomość (X)HTML
- dobra znajomość Java Script oraz AJAX
- dobra znajomość SQL’a
- 2 lata doświadczenia - poparte portfolio wykonanych projektów
- wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów - preferowane kierunki informatyczne
- znajomość języka angielskiego umożliwiająca korzystanie z instrukcji w tym języku
- umiejętność pracy w zespole
- własna inicjatywa i pomysłowość
- terminowość i dobra organizacja własnego czasu pracy

Firma oferuje:

- wynagrodzenie 2500 - 4000 netto w zależności od umiejętności
- czynny udział w tworzeniu innowacyjnych na rynku rozwiązań
- możliwość realizacji własnych pomysłów
- dużą samodzielność i odpowiednio przygotowane stanowisko pracy
- pracę w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
- zdobycie doświadczenia w ponad 30 osobowym Dziale IT

Aplikacje (CV oraz list motywacyjny), podpisane imieniem i nazwiskiem wraz z Portfolio prac w dowolnej formie prosimy przesyłać na adres:

tomasz.murlowski@workexpress.pl

W temacie wiadomości proszę wpisać numer referencyjny oraz nazwę stanowiska. Jednocześnie informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

przeniosłem/JurtvTemat: Warszawa, Specjalista/ka ds. kadr i płac (KiP/05/07/W)
ARPI Financial Staffing jest częścią ARPI Group. Specjalizujemy się w usługach księgowo-finansowych oraz kadrowych (rekrutacja i doradztwo personalne, zarządzanie personelem tymczasowym). Poszukujemy wysokiej klasy specjalistów na stanowiska wszystkich szczebli z tego sektora. Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Specjalista/ka ds. kadr i płac (KiP/05/07/W)

Opis stanowiska:

• przygotowywanie i prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowej pracowników
• naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie listy płac
• sporządzanie deklaracji ZUS i PIT
• rozliczanie czasu pracy, ewidencjonowanie urlopów i zwolnień lekarskich

Wymagania

• wykształcenie wyższe
• co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na wyżej wymienionym stanowisku
• bardzo dobra znajomość prawa pracy, przepisów podatkowych oraz ubezpieczeń społecznych
• znajomość zagadnień z zakresu naliczania wynagrodzeń, doświadczenie w samodzielnym sporządzaniu list płac
• znajomość komputera w zakresie Ms Office, znajomość programów kadrowo –płacowych
• bardzo dobra organizacja pracy
• umiejętności interpersonalne

Firma oferuje

• ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• bardzo dobrą atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV i Listu Motywacyjnego z zaznaczeniem numeru referencyjnego na adres: hs@arpi.no.
W aplikacji prosimy umieścić klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji w firmie ARPI & Partners Sp. z o.o.(zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).Temat: Oferta pracy dla Kierownika/Inżyniera Elektronika
Nasz klient, dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca rozwiązania w zakresie elektroniki, poszukuje osoby na stanowisko:

Kierownik/Inżynier Elektronik
(Kod ref. KIE – 08)

Region: Śląsk

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe (elektronika lub pokrewny),
• Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym w firmie produkującej elektronikę,
• Wiedza z zakresu elektronicznej automatyki przemysłowej w środowisku przemysłowym,
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
• Wiedza z zakresu 90001/ISO, TS/EN ISO 14001,
• Dyspozycyjność międzynarodowa,
• Praktyczne umiejętności zarządzania personelem,
• Znajomość przepisów prawa pracy

Główne obowiązki:
• Zarządzanie częścią inżynieryjną i utrzymaniem ruchu na wydziale,
• Nadzór nad maszynami w świetle maksymalizacji wydajności i jakości,
• Nadzór nad personelem w świetle maksymalizacji wydajności i jakości,
• Współpraca z kierownikami zmiany przy ocenie wyników pracy,
• Wdrażanie nowych zasobów z zakresu elektroniki,
• Współpraca przy wdrażaniu nowych maszyn na Wydziale Elektroniki,
• Wykonywanie programów wdrożenia poszczególnych produktów,
• Nadzór nad prawidłowością produkcji z punktu widzenia technologii,
• Planowanie i wykonywanie prewencyjne i przewidywane konserwacje maszyn,
• Wspomagania kierowników zmianowych przy szkoleniach specjalistycznych na stanowiskach pracy

Oferujemy:
• Dynamiczny rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku pracy
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia
• Niezbędne narzędzia pracy

Prosimy o pilne przesyłanie aplikacji (CV , list motywacyjnym)
z podaniem kodu referencyjnego na adres:

e-mail: kie@linkconsulting.com.pl

LINK CONSULTING Doradztwo Personalne
ul. Sobieskiego 15/2, 40-082 Katowice
www.linkconsulting.com.pl
tel. + 48 32 781 99 01, tel/fax + 48 32 250 50 03

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz.U. nr 133, poz. 883).Temat: /Wroclaw/TECHNICAL OPERATIONS MANAGER
Sodexo Polska Sp. z o.o. jest częścią Sodexo Group – światowego lidera w dziedzinie zarządzania usługami. Na polskim rynku firma istnieje od 16 lat, oferując outsourcing usług m.in. w zakresie żywienia, Facilities Management, obsługi technicznej i wielu innych, dla około 300 Klientów w ponad 150 jednostkach operacyjnych. W Polsce zatrudniamy już ponad 2000 pracowników.
 
Obecnie do działu Facilities Management poszukujemy osoby na stanowisko:
TECHNICAL OPERATIONS MANAGER
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: 1/TOM/0609

 
Osoba na tym stanowisku buduje relacje z Klientami biznesowymi i zarządza usługami typu Facilities Management w powierzonych kontraktach (obsługa techniczna obiektu oraz dodatkowe usługi wsparcia biznesu, utrzymania czystości), a w szczególności:

  lZarządza i jest liderem dla menedżerów obiektów oraz personelu w podległych kontraktach llOdpowiada za bieżące kontakty i negocjacje z Klientami llOdpowiada za rezultaty finansowe w podległych kontraktachl


  Wymagania: 
   lMin. 2 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami w zakresie zarządzania nieruchomościami, na stanowisku menedżerskim llWykształcenie wyższe (mile widziany profil techniczny) llDoświadczenie we współpracy operacyjnej i negocjacjach z Klientami, poparte sukcesami llDoświadczenie w tworzeniu i realizacji budżetów finansowych llLicencja Zarządcy Nieruchomości mile widziana llRozwinięte umiejętności z zakresu zarządzania personelem (motywowanie, budowanie zespołu) llBardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu menedżerów obiektów llUmiejętność zarządzania jednocześnie kilkoma projektami llBardzo dobra znajomość pakietu MS Office llMinimum dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i piśmie llAktywne prawo jazdy kat. B l


   Oferujemy:
    lAtrakcyjne wynagrodzenie i świadczenia llMożliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie l
     
    Osoby spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających aktualne CV i list motywacyjny (z podaniem numeru referencyjnego w temacie!) mailem na adres: dorota.piecuch@sodexo.com

    ogłoszenie aktualne do: 30/07/2009 00:00:00

    kontakt mailowy: aplikacje@hays.pl    Temat: /Warsaw/Specjalista ds. Zamówień
    Grupa kapitałowa Grontmij jest jedną z największych europejskich firm doradczych i inżynierskich w Europie, notowaną na giełdzie w Amsterdamie. Zatrudnia ponad 7 tysięcy osób. W Polsce Grontmij jest obecny od 1993 roku i w dalszym ciągu dynamicznie się rozwija. Obecnie zatrudnia ponad 200 pracowników i posiada biura w Poznaniu, Warszawie, Łodzi, Olsztynie, Gdańsku, Krakowie, Szczecinie, Białymstoku i Katowicach.
    Do naszego biura w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko:

    SPECJALISTA DS. ZAMÓWIEŃ
    Nr ref. HR/19/2009
     
    Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za analizę rynku oraz przygotowanie ofert oraz prowadzenie procedur przetargowych.
     
    Wymagania:

     lwykształcenie wyższe, llminimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, llbardzo dobra znajomość ustawy ‼Prawo zamówień publicznych”, lldobra znajomość procesu inwestycyjnego dla Infrastruktury, llznajomość języka angielskiego, llmile widziana orientacja w problematyce zarządzania zasobami ludzkimi. llpracę w młodym zespole w nowocześnie zarządzanej firmie, llmożliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności zawodowych, lludział w wielu ciekawych projektach prowadzonych przez spółkę, llopiekę medyczną po okresie próbnym.l
     Oferujemy:
       
      Zainteresowanych prosimy o nadsyłanie ofert zawierających CV i list motywacyjny z dopiskiem "PRACA – SPECJALISTA DS. ZAMÓWIEŃ" wraz z podaniem numeru referencyjnego HR/19/2009 w tytule e-maila na adres praca@grontmij.pl
       
      Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883). Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami.

      ogłoszenie aktualne do: 30/07/2009 00:00:00

      kontakt mailowy: aplikacje@hays.pl      Temat: Specjalista ds. inwestycji i rozwoju sieci
      Zapraszamy do współpracy z jedną z największych polskich firm odzieżowych, która posiada sieci salonów w kraju oraz za granicą. Możesz mieć wpływ na rozwój Grupy Kapitałowej REDAN, z zaangażowaniem i inicjatywą budować takie marki jak Top Secret, Troll, Textilmarket i Morgan.

      Kierujemy się przekonaniem, że nasze sukcesy możemy osiągać tylko dzięki współpracy w sprzyjającej i niepowtarzalnej atmosferze. Mamy świadomość, że właściwe standardy pracy i nowe kierunki działania mogą budować tylko najlepsi.

      W chwili obecnej poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

      Specjalista ds. inwestycji i rozwoju sieci
      Miejsce pracy: Łódź
      Nr ref. SRS /RCF/0008

      Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:

      * koordynowanie procesu otwierania salonów franczyzowych
      * zbieranie i analizę ofert od potencjalnych wykonawców
      * przygotowywanie i weryfikacja projektów aranżacyjnych
      * kontrolowanie i raportowanie poniesionych kosztów
      * prowadzenie dokumentacji związanej z inwestycjami i aranżacjami salonów
      * nadzorowanie procesu inwestycyjnego

      Od kandydatów oczekujemy spełnienia następujących wymagań:

      * minimum średnie wykształcenie (mile widziani absolwenci budownictwa)
      * preferowane doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze sieci detalicznych
      * znajomość zagadnień związanych z koordynacją projektów inwestycyjnych
      * systematyczność, odporność na stres i umiejętność pracy pod presją czasu
      * dobra znajomość pakietu MS Office
      * prawo jazdy kat. B

      Wybranym kandydatom oferujemy pracę w ciekawej, dynamicznie rozwijającej się firmie. Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania ciekawych doświadczeń. Zapewniamy dobrą atmosferę pracy, niezbędne narzędzia oraz szkolenia.

      Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie ofert zawierających CV i list motywacyjny na adres: rekrutacja.trl@redan.com.pl

      Prosimy koniecznie o umieszczenie w temacie maila wyłącznie numeru referencyjnego (Nr ref. SRS /RCF/0008)

      Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).      Temat: Młody inspektor ds. BHP szuka pracy w ZG lub okolicach
      Money też podaje tę ofertę:
      http://praca.money.pl/spe...rta,303832.html

      Oferty pracy - Specjalista ds. BHP i OŚ
      Nazwa firmy Saint-Gobain Sekurit HanGlas Polska
      jest jednym z głównych producentów nowoczesnego szkła na świecie. W Europie, co drugi samochód jest wyposażony w szyby wyprodukowane przez Sekurit. W Polsce Sekurit istnieje od 11 lat. W związku z dynamicznym rozwojem zakładu Żary
      Stanowisko Specjalista ds. BHP i OŚ
      Opis stanowiska Zakres obowiązków:

      Wypełnianie obowiązków wynikających z rozporządzenia o służbie BHP
      Prowadzenie dokumentacji związanej z systemem zarządzania ISO 14000 i OHSAS 18000

      Dodatkowe informacje Zatrudnionym kandydatom oferujemy ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym koncernie, duże możliwości rozwoju w strukturach Grupy oraz konkurencyjne warunki zatrudnienia. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi na wybrane oferty.
      Wymagania Wymagania:
      Wykształcenie i doświadczenie pozwalające na zatrudnienie na stanowisku specjalisty ds. BHP i OŚ
      Znajomość uregulowań prawnych dotyczących BHP
      Znajomość systemu zarządzania środowiskiem i bezpieczeństwem wg ISO 14000, OHSAS 18000
      Znajomość uregulowań prawnych z zakresu ochrony środowiska
      Znajomość zagadnień gospodarki odpadami
      Dobra znajomość języka angielskiego
      Doskonała znajomość MS Office
      Bardzo dobre zdolności komunikacyjne
      Umiejętność podejmowania decyzji
      Inicjatywa w działaniu
      Aktywność

      Lokalizacja Lubuskie
      Branża Materiały budowlane i konstrukcyjne
      Produkcja aut
      części i akcesoria samochodowe
      Termin ważności 2007-02-26
      Kontakt Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie oferty zawierającej CV i list motywacyjny z podaniem nr referencyjnego na kopercie lub w temacie e-maila do 23.02. 2007 r. na adres firmy: Saint-Gobain Sekurit HanGlas Polska Sp. z o. o. Dział Personalny ul. Szklarska 27 68-205 Żary lub pocztą elektroniczną: rekrutacja-sekurit@saint-gobain.com

      Powodzenia